Reference

Velice si cením přístupu a profesionality pana Círa. Prodej mého rodinného domu proběhl bez problémů a k mé naprosté spokojenosti. Pan Cír mi byl ve všem nápomocen a provedl mne celou realitní anabází, aniž bych byl zatěžován zbytečnými úkony. Vzájemná komunikace vždy probíhala věcně a v přátelské atmosféře. Spolehlivost, slušnost a ochota, prostě skvěle odvedená práce za níž děkuji. Služby realitního specialisty, pana Ing. Círa, mohu jen doporučit.

Martin Havelka

Pan Cír byl vše, co jsme si od agenta ohledně koupě domu mohli přát. Našel nám dům dle našich představ, a prodej proběhl bez problémů. Pan Cír nám vše podrobně vysvětlil, a byl vždy přítomen, když to bylo nutné. Pana Círa jako agenta mohu vřele doporučit. My jsme mu velice vděční.

Magda Wallova

Dobrý den pane Cír. Rádi bychom Vám poděkovali za Váš jak profesionální tak také i lidský přístup k prodeji naší nemovitosti. Nesmíme opominout i Vaší trpělivost, která byla během prodeje velmi nutná. Po všech stránkách jsme s Vámi byli spokojeni. Nelze nic vytknout. S pozdravem rodina Veselých.

rodina Veselých

Dobrý den, spolupráce s Vámi byla příjemná, vstřícná a profesionální. Nejvice jsem byla spokojená s Vaším komplexním servisem v podobě finanční poradkyně, která mi zajistila výhodnou hypotéku a pojištění bytu i osob na míru, dále služby advokátky, kde jsem ocenila jasně a srozumitelně sepsané smlouvy. Protože jsem pracující žena, manželka a matka malého dítěte tak mě velice potěšilo, že ve Vaší režii vše proběhlo rychle, hladce, jednoduše a beze stresu. Vaše služby v budoucnu určitě ráda doporučím.

Pavla El-Abed

TO WHOM IT MAY CONCERN The process of buying a house with Ing Cir was nearly as easy as buying as new TV...As a family living abroad for 20 years and coming back Europe made the whole process of buying a house extremely smooth. Through the whole process there was also a solution to whatever matter that occurred in the process of becoming owners of property for the first time in Czech. We highly recommend Ing Cir services to anyone who want the house buying process to be as easy as buying a new TV.

Preben Hansen

"Chtěla bych tímto prostřednictvím poděkovat p.Círovi za vynikající spolupráci. Za jeho spolehlivost, důslednost a slušné jednání v jeho oboru. Pokud by měl zájem o jeho služby klient předem jeho os. přístup doporučuji."

Miroslava Kunová

"Spolupráce s Vámi je jak balzám na duši. Ač jste nemusel, tak jste mi moc pomohl. A já byla o to klidnější. A tím spíš, že to bylo tak narychlo. A i spousta věcí okolo, co jste jako realitní makléř ani nemusel. Takže budu všem vřele doporučovat Vaše služby."

Veronika Kameníčková

Výborný všestranný servis. Byt na Kladně nám pan Cír prodal téměř okamžitě, získal celou řadu zájemců. Péče o klienta ale nekončí samotným prodejem. Pomůže i se vším papírováním, které následuje. Vřele doporučuji!

Libuše Vičíková

Od společnosti ACEO servis s.r.o. jsme kupovali naši vysněnou chatu. Spolupráce se zástupcem společnosti, panem Círem, byla od začátku naprosto profesionální a bez jakýchkoliv komplikací. Pomohl s veškerým servisem, byl vždy na telefonu, s ochotou odpovídal na všechny naše otázky a se vším poradil. Celkově hodnotím kooperaci na jedničku a vřele ji doporučuji všem mým přátelům a známým."

Magdalena Nováková

"Mohu tuto společnost vřele doporučit. Při koupi bytu nebo nemovitosti, vám zajistí a vyřídí všechny náležitosti při převodu vlastnických práv, jak na družstvu, nebo katastrálním úřadu, sjednání hypotéky, a všechny ostatní potřebné náležitosti. Spolupráce se všemi pracovníky byla vždy vřelá a perfektní. Já jsem od této společnosti před třemi lety kupoval byt a vše bylo, jak jsem uvedl."

Bc. Zrcek Miroslav

"Se službami pana Círa jsem byla spokojená, jednání korektní, přijemné."

J.Coolmanová

"Příjemná spolupráce již od samého začátku. Makléři nám představili i nemovitosti nad rámec našich požadavků, profesionálně vedené konzultace s majiteli, zodpověděli veškeré naše nejasnosti a dotazy. Proto jsme se rozhodli využít služeb této realitní kanceláře ke koupi naší nemovitosti. Drobné komplikace, které vznikly po koupi nemovitosti, s námi kancelář úspěšně vyřešila. Za nás můžeme určitě doporučit."

Klára Majnušová

"Spolupráci se spol. ACEO servis s.r.o. reep. s panem Círem mohu vřele doporučit. Služby jsem využil v rámci koupě nové nemovitosti. Pan Cír získal mou veškerou důvěru. Jednání bylo na profesionální úrovni. Veškeré mé dotazy byly zodpovězeny. Jako velké plus shledávám osobní přístup, snaha vše vysvětlit a zákaznický sevis i po ukončení zakázky. Ještě jednou děkuji a držím palce."

Tomáš Kletečka