Zvýhodněte svojí nabídku v široké nabídce nemovitostí. Doby, kdy pro rychlý prodej nemovitosti, stačil jen krátký text, už jsou nenávratně pryč. Dnes je inzerce bez kvalitních fotografií odsouzena k neúspěchu. I přes to, že má prezentace prodávané nemovitosti kvalitní fotografie, nemusí mít vyhráno. V záplavě obrovského množství podobných inzerátů ten Váš jednoduše nemusí zaujmout. Co s tím? Kvalitně natočená videoprohlídka přiláká velké množství lidí.

Více než 85% zájemců hledá nemovitost ke koupi na internetu. Jak je známo, tak se lidé na internetu rádi baví. Nejsilnějšími médii jsou v tomto případě Facebook a Youtube. Nejčastěji je sdíleno právě video. Video je nejsilnější forma na internetu v porovnání s textem a fotografií. Video totiž ovlivňuje 2 smyslové orgány najednou (zrak a sluch). Čím více smyslů dokážeme ovlivnit, tím lépe dokážeme zapůsobit na potencionální zákazníky.
  
Využívám této vlastnosti videa a začleňuji ho do svých způsobů propagace. Video je daleko realističtější a ve spojení s hudbou dokáže vyvolávat emoce, které významně ovlivňují nákupní rozhodování. Text nebo obrázky jen těžko vyvolají podobné pocity.

Další výhodou videoprohlídek nemovitostí je, že šetří čas i náklady vynaložené na klasické prohlídky. Videoprohlídka vyfiltruje jen vážné zájemce, kterým dává reálnější možnost prohlídky nemovitosti před osobní návštěvou. Videoprohlídku ovšem nelze brát jako náhradu makléře. Je to jen jeho pomocník, který mu pomáhá vybrat pouze vážné zájemce, kterým potom může věnovat více času. Bonusem pro prodávajícího je výrazně snížený počet cizích lidí, kteří projdou jeho nemovitostí. Níže malá ukázka z některých realizací. Odkaz na YouTube kanál se všemi videoprohlídkami najdete v kontaktech.