Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

 

 

 

 

Prodej rodinného domu 165 m², pozemek 980 m²

Zlatá

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout ke koupi novostavbu rodinného domu v obci Zlatá. Obec Zlatá se nachází v okrese Praha – východ, nedaleko Říčan. Jedná se o bungalov z roku 2017 o dispozici 4+1 s užitnou plochou 165m2. Prostorný obývací pokoj s kuchyní je propojený francouzským oknem s terasou s jižní orientací. Stranou od všeho dění je v druhé části domu umístěná ložnice a dva pokoje se šatnami.

Technická místnost je hned za vstupem do domu, najdete zde elektrický kotel, který je napojený na podlahové vytápění, elektrický bojler na teplou vodu, zároveň je zde i prostor pro pračku a sušičku. Vedle technické místnosti je ještě samostatné WC.

Součástí domu je garáž na jeden vůz s dálkově ovládanými vraty Hörmann. Vjezd na pozemek je posuvnými vraty s přípravou na umístění elektrického pohonu. Téměř celý pozemek je obehnán vzrostlými tújemi zajištující dostatek soukromí. Okolí domu je velmi klidné, silnice slouží hlavně pro rezidenty. Pro lepší představu o dispozicích domu doporučuji využít virtuální prohlídku nemovitosti, která je součástí této prezentace.

Skvělá dopravní dostupnost do Prahy.

Financování úvěrem je možné s jeho vyřízením Vám rád pomohu.

Těším se na viděnou na prohlídce tohoto zajímavého domu.

 

snimek_obrazovky_2024-05-20_v_15-47-14

Videoprohlídka

3D scan

Dispoziční plánek nemovitosti

planek_nemovitosti_zlata  

Energetická náročnost budovy (PENB)

penb

Cena nemovitosti

15.499.000,- Kč

včetně provize a právního servisu

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF