Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 292 m², pozemek 1 081 m², Palackého, Řevničov

Popis nemovitosti

Rezervováno. Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout ke koupi zajímavý dům s velkým potenciálem pro rodinné bydlení i podnikání, umístěný v obci Řevničov.

Dispoziční řešení domu je v současné době 5+1 s tím, že je možné vybudovat místnosti v podkroví a v případě potřeby tak podstatně zvětšit obytnou plochu domu.

Dům prošel v průběhu času částečnou rekonstrukcí. Má plastová okna, renovovanou koupelnu se sprchovým koutem, nové radiátory.

Ze zahrady budou nadšeni milovníci květin a bylinek, jelikož sem se jich vejde mnoho …, kutily a podnikavé muže nadchnou vedlejší stavby, které je možné využít jako dílny, technické zázemí, popřípadě vybudování letní kuchyně propojené se zahradou.

Udržovaná zahrada je rozdělená na několik částí, okrasná se záhony, trávníkem s jezírkem a posezením u krbu. Část zahrady oddělená plotem je využívána pro chov slepic.

Velkým benefitem domu je jeho umístění na rohu ulic a je tak přístupný ze dvou stran.

Vytápění domu je řešené plynovým kotlem napojeným na ústřední topení. Dále je možnost využívat kotel na tuhá paliva umístěný v suterénu. Dům je připojen na elektřinu, plyn a kanalizaci. Na pozemku je studna. Teplou vodu zajišťuje elektrický bojler.

Obec Řevničov se nachází ve Středočeském kraji v okrese Rakovník a žije zde 1.400 obyvatel.

Perfektní dopravní dostupnost do Prahy, díky nově vybudované dálnici D6, nádraží Veleslavín nebo Zličín autem za 30 minut, Letiště Václava Havla 30 minut, Slaný 23 minut.

Lokalita s dobrou občanskou vybaveností. Financování úvěrem je možné, s jeho vyřízením Vám rád pomohu. Těším se na viděnou na prohlídce tohoto domu.

 

snimek_obrazovky_2022-09-21_v_11-51-34

Videoprohlídka

Dispoziční plánek nemovitosti

3_pudorys_suterenu 4_pudorys_prizemi 6_rez_a-a 7_rez_b-b

Cena nemovitosti

Rezervováno

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF