Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu

 

Tuchlovice

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout ke koupi velmi zajímavý dům v obci Tuchlovice, ulice Na Hradčanech. Jedná se o rodinný dům o dispozici 6+kk s užitnou plochou 271m2. Dům prošel poslední rekonstrukcí v roce 2020. V přízemí domu vznikl propojením několika místností prostorný obývací pokoj s kuchyní, který je francouzským oknem propojen s terasou a vstupem do zahrady. Ostatní pokoje jsou ve druhém a třetím podlaží domu.

Plastová okna jsou v přízemí opatřena předokenními roletami na elektrický pohon. V domě proběhla mimo jiné izolace podlah, nové stropy, rozvody elektřiny, vnitřní omítky. Vytápění je řešené plynovým kotlem napojeným na podlahové topení v přízemí a klasické radiátory ve vyšších podlažích. Využít také můžete nový krb v obývacím pokoji, který dodá příjemnou atmosféru k relaxaci. Již zmíněná terasa propojená s obývacím pokojem je umístěná v útulném rohu a je tak chráněná před větrem a zraky sousedů. Před sluncem Vás ochrání elektricky ovládaná markýza.

Vjezd do dvora je umožněn díky dálkově ovládaným vratům, stejně tak do garáže pro dvě osobní auta. Vedle garáže najdete malý domek vhodný jako sklad, dílnička, domek pro hosty apod. Navazuje na něj zahradní pergola vhodná k posezení a grilování. Jako v oáze klidu si budete připadat v okolí jezírka, které je v blízkosti obou venkovních posezení.
Ve velmi prostorné zahradě je bazén s pískovou filtrací.

Možná Vás překvapí nízké náklady na bydlení. Záloha na elektřinu je 3.500,- a na plyn 2.240,-

Skvělá dopravní dostupnost do Prahy. Nájezd na dálnici D6 je 4km od domu. Praha Zličín 24minut, Veleslavín 27 minut, Letiště Václava Havla 26minut.

Financování úvěrem je možné s jeho vyřízením Vám rád pomohu.

Těším se na viděnou na prohlídce tohoto velmi zajímavého domu.

 

snimek_obrazovky_2024-01-15_v_9-09-23

Videoprohlídka

3D scan

Dispoziční plánek nemovitosti

pudorys_uprava

Energetická náročnost budovy

penb_na_hradcanech_199_tuchlovice_prvni_strana

Cena nemovitosti

REZERVOVÁNO

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF