Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 6+2

dům 270 m², pozemek 1 161 m², Žilina

PRODÁNO

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout dvougenerační rodinný dům o dispozici 6+2 který se nachází v jedné z nejvyhledávanějších lokalit Středočeského kraje a to v obci Žilina ležící 30 km západně od Prahy na okraji chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Pokud tedy hledáte rodinný dům pro velkou rodinu, která má ráda klid a krásnou přírodu a přesto s dobrou dostupností k velkoměstu, rád bych Vás seznámil s podrobnostmi.

Dům je postaven v rohu rozlehlého pozemku o výměře 1126 m2, čímž je zajištěno maximální využití zahrady pro jakékoliv rodinné aktivity, sportovní, relaxační či zahrádkářské.Vedle domu najdete zákoutí chráněné zdí určené na posezení s přáteli u venkovního krbu a zároveň také u bazénu.

Dispozice domu:

- přízemí domu o dispozici 3+1, obývací pokoj, ložnice, kuchyň, pokoj, koupelna s vanou, WC, prostorná chodba, spíž, závětří. Do podkroví vstup po betonovém schodišti s dřevěným obkladem,

- podkroví o dispozici 3+1, obývací pokoj s krbem, ložnice, pracovna, chodba, koupelna, WC, jídelna a balkon.

- půdní prostor je přístupný po vysunovacích hliníkových schodech,

- v suterénu domu jsou dvě sklepní místnosti, kde je umístěn plynový kotel, el. bojler, vodoměr).

Technické parametry:

dům je cihlový, okna jsou dřevěná, sedlová střecha s taškovou krytinou, venkovní obklad soklu a u oken je pískovcový, stropy jsou rovné z ocelových nosníků a hurdis desek. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem a krbem v patře. O ohřev vody se stará kombinovaný elektrický bojler. Dům je napojený na kompletní inženýrské sítě, elektřina, plyn, voda, kanalizace. Celý pozemek je řádně oplocen.

Obec žije bohatým kulturním a sportovním životem, v obci MŠ, ZŠ, lékař, restaurace, bus Kladno, nájezd na dálnici D6 směr Praha 10 min. Pro milovníky historie udávám, že obec vznikla asi v polovině 12. století. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1352. Obec byla královským majetkem, ale roku 1552 ji daroval král Ferdinand I. Janu Bořitovi z Martinic a na Smečně. A až do roku 1918 byla součástí Smečenského panství.

Dům není zatížen žádným břemenem, ani zástavním právem. Financování úvěrem je možné, s jeho vyřízením Vám rád pomohu.

Pokud Vás tento dům zaujal, rád Vás uvítám na prohlídce, kde se přesvědčíte o velmi zajímavé nabídce bydlení.

 

 

Videoprohlídka

Cena

PRODÁNO

Kontakt

Ing. Adolf Cír 
realitní specialista 
 
Dlouhá 33, 272 01 Kladno 
Areál bývalého pivovaru, vchod "A" 
 
Telefon: +420 601 378 649 
Email: info@adolfcir.cz
Web: www.adolfcir.cz

navrh_bez_nazvu1

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF