Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 217 m², pozemek 1 054 m², Lubenecká, Chyše

Popis nemovitosti

 

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout ke koupi rodinný dům o dispozicích 4+1 s garáží v městě Chyše. Dispozice lze zvětšit díky velmi prostorné půdě. Dům prošel celkovou rekonstrukcí před dvaceti lety a stále se pyšní dobrým technickým stavem. Střecha byla opravena před rokem. Plastová okna, rozvody elektřiny v mědi, elektrický bojler na ohřev teplé vody. Vytápění domu plynovým kotlem. Dům je připojený na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Na pozemku je nádrž na plyn.

Prostorná zahrada za domem se vzrostlými stromy je dobře chráněna od hluku ze silnice a dovoluje klid k relaxaci. Na pozemku stojí zděná kůlna, která se dá bez větších investic používat jako další garáž. Na
zahradu navazuje vedlejší pozemek o velikosti 363m2, který je součástí prodeje, a který můžete využívat jako zahradu nebo další stavební pozemek.

Město Chyše se nachází v okrese Karlovy Vary, kraj Karlovarský. Včetně místních částí zde žije 588 obyvatel. V okolí se nachází zámek a zámecký pivovar Chyše, cyklotrasy, přírodní park Horní Střela. Dům stojí poblíž centra, kde je veškerá občanská vybavenost: městský úřad, škola, školka, obchody, pošta, lékař, sportovní a kulturní zařízení, autobusová a železniční doprava, zámek a klášter. Parkovat můžete v garáži nebo na pozemku, kam se vejde v případě potřeby hned několik vozů. Město Chyše je na velmi dobrém místě se snadnou dostupností do Prahy a Karlových Varů. Financování úvěrem je možné, s jeho vyřízením Vám rád pomohu. Těším se na viděnou na prohlídce.

 

snimek_obrazovky_2023-02-22_v_15-59-49

Videoprohlídka

3D scan

Dispoziční plán nemovitosti

pudorys-suteren-prizemi pudorys-zvyseneprizemi-puda

Cena nemovitosti

3.640.000,- Kč

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF