Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 207 m², pozemek 671 m², Knovíz

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout ke koupi zajímavý dům s velkým potenciálem, umístěný v obci Knovíz. Obec Knovíz se nachází ve Středočeském kraji v okrese Kladno, zhruba 8 km severovýchodně od Kladna a 4 km jihovýchodně od Slaného. Žije zde 565 obyvatel.

 

Velkým benefitem domu je jeho umístění v klidné ulici na okraji obce. Za domem je les přístupný přímo ze zahrady.

 

Dispoziční řešení domu je v současné době 4+kk s tím, že je možné vybudovat místnosti v podkroví a v případě potřeby tak podstatně zvětšit obytnou plochu domu.

 

Dům prošel v průběhu času částečnou rekonstrukcí. V části domu jsou plastová okna, v části domu jsou upravená špaletová okna osazená izolačním dvojsklem. Dům má zateplenou fasádu.

 

Vytápění domu je řešené plynovým kotlem napojeným na ústřední topení. Dále je možnost využívat lokální krbová kamna umístěná v obývacím pokoji, která jsou napojena také na ústřední topení s čerpadlem a záložním zdrojem. Dům je připojen na veškeré inženýrské sítě - vodovod, kanalizaci, elektřinu, plyn. Na pozemku je vlastní studna. Teplou vodu zajišťuje elektrický bojler a solární panel.

 

Dostatečně veliký pozemek dovolil umístění dalších staveb. Najdete zde zděné kolny pro uložení věcí nebo chov domácích zvířat, samostatnou garáž pro jedno auto, posezení pod pergolou a také téměř nový bazén, který je součástí prodeje.

 

Perfektní dopravní dostupnost do Prahy, nájezd na D7 3 min., nádraží Veleslavín nebo Zličín autem za 19 minut, letiště Václava Havla 17 minut, Slaný 7 minut.

Lokalita s dobrou občanskou vybaveností. Těším se na viděnou na prohlídce tohoto domu.

 

snimek_obrazovky_2022-09-21_v_12-13-24

Videoprohlídka

Dispoziční plánek nemovitosti

img_6994

Cena nemovitosti

5.790.000,- Kč

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF