Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu 110m², pozemek 828 m² Dřetovice

Popis nemovitosti

Hledáte rodinný dům s velmi dobrou dostupností do Prahy nebo Kladna? Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout rodinný dům ve Středočeské obci Dřetovice. Dům je umístěný v klidné části na okraji obce a zajistí Vám tak svojí polohou dostatečný klid na relaxaci. Autem dojedete za 20 minut na Nádraží Veleslavín nebo za 15 minut do centra Kladna.

Dům je dispozičně řešený jako 4+1. V přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyně, jídelna, dětský pokoj, koupelna s vanou a sprchovým koutem a samostatně umístěná toaleta. V patře je ložnice a rozlehlá půda s možností vybudování dalších dvou prostorných pokojů.

Dům prošel rekonstrukcí několika částí, zejména: kompletně nová elektroinstalace, nové rozvody vody a odpadů, nové vnitřní omítky, plynový kotel s rozvody ústředního topení a radiátory, podlahové topení v koupelně, krbová kamna jsou nově napojená na okruh ústředního topení, částečné zateplení domu, plastová okna a vstupní dveře, nová terasa u vstupních dveří do domu atd. Odpady jsou svedené do jímky. Za domem je nádrž na dešťovou vodu cca 7m3 určená na zalévání zahrady s možností napojení na WC. Na pozemku se také nachází garáž, dílna, dřevník, venkovní posezení kryté pergolou a chlívky pro domácí zvířata. Upravená zahrada s ovocnými stromy a okrasná skalka.

Obec Dřetovice s 481 obyvateli žije bohatým kulturním životem. Realizovat se například můžete i ve Sboru dobrovolných hasičů nebo ve fotbalovém klubu SK Sparta Dřetovice. V obci je mateřská škola, základní škola je v nedaleké Stehelčevsi. Dobré autobusové spojení do Prahy a Kladna. Vlaková zastávka Dřetovice je vzdálená 1,5km od domu.

Financování úvěrem je možné, jeho rychlé vyřízení je pro nás samozřejmostí. Těším se na viděnou na prohlídce tohoto krásného domu.

 

Videoprohlídka

Plán domu přízemí

projekt_planek_domu_dretovice

Průkaz energetické náročnosti budovy

Průkaz v současné době zpracováváme.

G

Cena nemovitosti

Prodáno

Kontakt

Ing. Adolf Cír 
realitní specialista 
 
Dlouhá 33, 272 01 Kladno 
Areál bývalého pivovaru, vchod "A" 
 
Telefon: +420 601 378 649 
Email: info@adolfcir.cz
Web: www.adolfcir.cz

navrh_bez_nazvu1

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF