Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

 

 

 

 

 

 

Prodej stavebního pozemku 970 m2

Horní Ročov

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout k prodeji pozemek o výměře 970m2, který se nachází v městysi Horní Ročov. Dle územního plánu je tento pozemek určený k bydlení, zejména v rodinných domcích. Pozemek se nachází na okraji obce, který nabízí přímý výhled na CHKO České středohoří. Tento rovinatý pozemek je ideální pro stavbu vašeho vysněného domova. Pozemek je vybaven přípojkami na vodu, kanalizaci a elektřinu, které jsou umístěny na okraji pozemku. To znamená, že budete mít snadný přístup k veškerým potřebným službám. Příjezd na pozemek z asfaltové silnice, což zaručuje pohodlnou a bezproblémovou dostupnost.

V Horním Ročově se nachází pošta, základní a mateřská škola, sbor dobrovolných hasičů, kulturní dům, dětské hřiště, multifunkční hřiště, zastávka autobusu i prodejna potravin. V okolí vede mnoho cyklostezek a obec je součástí přírodního parku Džbán.

Horní Ročov leží na hranici ústeckého a středočeského kraje, výhodou je tudíž dobrá dostupnost (30 min.) do Prahy po dálnici D6 (letiště) a D7 (Zličín).

Financování úvěrem je možné, s jeho vyřízením za nejlepších dostupných podmínek Vám mohu pomoci.

Pokud hledáte vhodné místo pro stavbu svého nového domova, tento pozemek je pro vás ideální volbou. Neotálejte a kontaktujte mě ještě dnes.

 

snimek_obrazovky_2024-05-20_v_15-22-46  


Videoprohlídka

Cena nemovitosti

2.489.000,- Kč

včetně provize a právního servisu

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF