Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prodej rodinného domu  

Nové Strašecí

Popis nemovitosti

 

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout ke koupi dvougenerační dům v Novém Strašecí, v ulici Al. Jiráska. Jedná se o rodinný dům z roku 1970, který má oddělené vchody do dvou bytových jednotek. V původní části domu je bytová jednotka o dispozici 2+1, s rekonstruovanou koupelnou a WC, kuchyně s průchozím obývacím pokojem do ložnice jsou v původním stavu. V nové přistavěné části je vstup do druhé bytové jednotky o dispozici 3+1. V přízemí se nachází koupelna a samostatná toaleta s bidetem a umyvadlem a zároveň prostorná šatna. Po schodech se dostaneme do podkroví, kde se nachází kuchyně s obývacím pokojem, ložnicí, dalším pokojem, toaletou. Obě bytové jednotky není problém jednoduše propojit z chodby.

Technické záležitosti: vytápění plynovým kotlem s ústředním topením a krbová kamna, napojeno na elektřinu, vodovod, kanalizaci, plyn. Okna jsou kombinace eurooken v podkroví a plastových trojskel v přízemí, bezpečností vstupní dveře. Střecha zateplená, betonová taška.

Prostorná zahrada se vzrostlými stromy nabízí dostatek soukromí. Realizovat se můžete ve skleníku, venkovní kuchyni s posezením nebo třeba v prostorné garáži s dílnou. V zahradě je také příprava na bazén.

Velkou výhodou tohoto domu je jeho poloha. Nové Strašecí se nachází v blízkosti dálnice D6, což zajišťuje velmi dobré spojení do hlavního města. Město samotné nabízí veškerou občanskou vybavenost, včetně škol, školek, obchodů, restaurací, sportovních a zdravotních zařízení.

Pokud hledáte dvougenerační dům v klidné lokalitě s dobrou dostupností do Prahy, tento dům je ideální volbou pro vás.

Pro více informací a domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

snimek_obrazovky_2024-07-11_v_8-17-33  


Videoprohlídka

Dispoziční plánek nemovitosti

Přízemí

planek_prizemi  

 

Podkroví

planek_podkrovi  

Energetická náročnost budovy (PENB)

"G"

(štítek je v přípravě)

Cena nemovitosti

12.990.000,- Kč

(včetně provize a právního servisu)

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF