Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Libovice

REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout ke koupi na prostor velkoryse řešený rodinný dům v obci Libovice. Dům s pěti pokoji umožňuje bydlení i opravdu velké rodině. V přízemí je obývací pokoj s kuchyňským koutem, pracovna, koupelna se sprchovým koutem s WC a technická místnost. Všechny tyto prostory jsou propojeny vzdušnou halou se schodištěm vedoucím do druhého podlaží domu. Zde se nachází hlavní ložnice se šatnou, dva pokoje se společným balkonem a nedokončená koupelna. Na jeden ze zmíněných pokojů navazuje další úložní prostor. Dům je ve stavu před dokončením, nicméně už dnes dovoluje bezproblémové žití.


Technické záležitosti. Dům je vytápěný tepelným čerpadlem, které můžete kombinovat s krbem umístěným v obývacím pokoji. O ohřev teplé vody se stará taktéž tepelné čerpadlo v kombinaci se solárními kolektory umístěnými na střeše domu. Napojení domu na elektřinu, vodovod a kanalizaci je samozřejmostí. Pro zalévání zahrady je možné využít vrtanou studnu nebo osmikubíkovou nádrž na dešťovou vodu. Životnost vybraných spotřebičů je prodloužena díky automatickému změkčovači vody, který minimalizuje usazování vodního kamene. K nízkým nákladům na celkový provoz domu, které se pohybují do 4.000 Kč, pomáhá také rekuperace s řízeným větráním domu, elektrické předokenní rolety nebo plastová okna s izolačním trojsklem.
Úklid usnadňuje centrální vysavač.


Na pozemku je samostatně stojící garáž s třemi automatickými garážovými vraty až na tři vozy nebo na dva vozy a dílnu. Připravený komín umožňuje umístění krbových kamen pro pohodovou práci v dílně i v garáži. Nad garáží je půdní prostor určený k uložení sezónních věcí.
Vjezd na pozemek je nově vybudovanou pojezdovou bránou, s přípravou na zapojení elektrického pohonu. Přilehlá obecní komunikace je právě nově vybudovaná i s parkovacími stáními. Pozemek o výměře 1.746m2 zaručuje dostatek prostoru pro vlastní realizaci na zahradě. V případě, že se Vám zdá pozemek malý, je zde možnost zakoupit i navazující stavební pozemek a zvětšit svoji zahradu o dalších 732m2.


Průkaz energetické náročnosti budovy je v současné době v přípravě.


Obec Libovice leží ve Středočeském kraji, asi čtrnáct kilometrů severozápadně od Kladna a 6 km západně od královského města Slaný. V obci je vybudováno 105 domů, ve kterých žije 333 obyvatel. Lidé zde mohou využívat obecní knihovnu, hostinec s kulturním sálem, kde se konají diskotéky, koncerty kapel, zábavy a dětská divadelní představení. Společenské a kulturní akce se konají také v místní „Hasičárně“, kterou za pomoci obce spravuje mládež. Sportovní a rekreační vyžití nabízí fotbalové hřiště a dětské hřiště s prolézačkami a dalšími atrakcemi.


Ve fotogalerii vidíte, jak může vypadat dům po dokončení. Následují reálné fotky domu. Projít po domě se můžete i on-line. Využijte vložené virtuální prohlídky. Financování úvěrem je možné, jeho rychlé vyřízení je samozřejmostí.

Těším se na viděnou na prohlídce tohoto domu.

snimek_obrazovky_2021-11-10_v_10-39-00

Videoprohlídka

3D scan

Plány domu a garáže

Patro

plan_domu_patro_libovice

Přízemí

plan_domu_prizemi_libovice

Garáž

plan_garaze_libovice

Průkaz energetické náročnosti "PENB"

štítek je v současné době v přípravě

Cena nemovitosti

 

REZERVOVÁNO

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF