Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


 

 

 

 

 

 

Prodej rodinného domu  

Hřebeč

Popis nemovitosti

Exkluzivně si vám dovoluji nabídnout ke koupi novostavbu rodinného domu v obci Hřebeč nedaleko Prahy. Jedná se o dům o dispozicích 5+1. Při vstupu do domu se vám otevírá velmi prostorná hala se schodištěm. Také si hned všimnete nadstandardně vysokých stropů. Zde se místem opravdu nešetřilo. Po levé straně je vstup do velmi rozlehlého obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou. Kvalitní kuchyňská linka od firmy Hanák s vestavěnými spotřebiči je vyvedená v tmavém matu v kombinaci s bílým leskem u ostrůvku. Z obývacího pokoje je možné vyjít na terasu portálovým oknem. V přízemí dále najdete velkou koupelnu s vanou a technickou místnost s prádelnou. Z haly je vstup do garáže, kde bez problémů zaparkujete dva vozy.

Po centrálním schodišti dojdete do druhého podlaží, kde se nachází hlavní ložnice s en suite koupelnou. Pouzdrovými posuvnými dveřmi je ložnice propojena s dalším pokojem, který je využíván jako šatna. Na stejném podlaží nejdete také dětský pokoj a pokoj pro hosty, další koupelnu. Ano, v domě jsou celkem tři koupelny.

Dům je vytápěný plynovým kotlem napojeným na podlahové topení. Výhodou je velmi dobrá energetická náročnost budovy „B“. Okna jsou hliníková s izolačním trojsklem.

Na zahradě je bazén s protiproudem, pískovou filtrací a výhřevem tepelným čerpadlem. Vjezd na pozemek je křídlovými vraty na dálkové ovládání. Lokalita je velmi klidná, slepá ulice na okraji obce.

Obec Hřebeč se nachází v okrese Kladno ve Středočeském kraji. V obci se nachází mateřská škola, základní škola, komunitní centrum, tenisové kurty, 3 obchody s potravinami, lékař, pošta, hřiště atd. Obec Hřebeč je výborně dostupná na Kladno i do Prahy - autobusové spojení do Prahy cca 20 minut na metro Veleslavín, autem po D7.

Těším se na viděnou na této velmi zajímavé nemovitosti.

 

snimek_obrazovky_2024-05-31_v_15-05-03

Videoprohlídka

3D scan

Dispoziční plánek nemovitosti

Přízemí

planek_prizemi_hrebec

 

Patro

planek_patro_hrebec

Energetická náročnost budovy (PENB)

penb

Cena nemovitosti

24.989.000,- Kč

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF