Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej dvougeneračního domu Dobrobíz

 

 

 

 

dvě bytové jednotky 2+1 a 3+kk

dvě terasy, garáž, bazén

dům 267 m², pozemek 427 m²

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout ke koupi velmi zajímavý dvougenerační dům umístěný v žádané lokalitě nedaleko Prahy v obci Dobrovíz. Dům je chytře rozdělený na dvě bytové jednotky o dispozicích 2+1 a 3+kk. Jednotky mají samostatné vstupy ze dvora domu a u každého z nich je zastřešená terasa. Jejich umístění zajišťuje naprosté soukromí a klid na relaxaci. Optimální velikost pozemku dovolila umístění zastřešeného bazénu v rohu zahrady. Součástí domu je také garáž se sekčními vraty na elektrický pohon a pojezdová brána. Velikost garáže (cca 31m2) dává dostatek prostoru pro parkování vozu a uskladnění věcí.

Technické záležitosti: Dům prošel postupem času rozsáhlou rekonstrukcí. Vytápění celého domu je řešeno ústředním topením napojeným na plynový kotel. O teplou vodu se starají dva elektrické bojlery. Odpad sveden do obecní kanalizace. Koupací sezóna v zahradním bazénu je prodloužena jeho zastřešením a vyhříváním solárním systémem.

Obec Dobrovíz žije bohatým kulturním životem a je zde dobrá občanská vybavenost. Dobrovíz se nachází v okrese Praha-západ, ve Středočeském kraji, asi šestnáct kilometrů západně od centra Prahy a 5 km severozápadně od Hostivice. Dojezd vozem na metro Zličín cca 10 minut, metro Veleslavín 15 minut, Letiště Václava Havla 10 minut, Kladno 10 minut. Financování úvěrem je možné, jeho rychlé vyřízení je samozřejmostí. Těším se na viděnou na prohlídce tohoto domu. Více informací na  www.adolfcir.cz

Videoprohlídka

Průkaz energetické náročnosti budovy

Průkaz je v současné době v přípravě, proto uvádíme zatím energetickou třídu "G"

Virtuální prohlídka nemovitosti

Dispoziční plánek nemovitosti

planek_podkrovi_dobroviz planek_prizemi_dobroviz

Cena nemovitosti

12.490.000,-

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF