Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej chaty 60 m², pozemek 349 m², Přemyslova, Libušín

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout ke koupi chatu nacházející se ve městě Libušín. Umístění chaty v horní části jižního svahu dovoluje krásný výhled do údolí i na okolní kopce. Zeleň kam jen oko dohlédne. Příjemné pocity budete mít i díky vzorně upravené kaskádovité zahradě, kde najdete bezpočet druhů okrasných dřevin a květin, ale také několik ovocných stromů. V dolní části zahrady je prostor, kde si můžete vypěstovat vlastní úrodu. Chata je napojena na vodovod, ale k zalévání nejspíše využijete důmyslný systém sběru a uložení dešťové vody. Pro odpočinek slouží tři terasy. Na velké terase usadíte návštěvu i o deseti lidech. Dvě malé terasy z boku chaty jsou určené pro denní využití díky svému strategickému umístění hned u kuchyně.

A chata? Ta je zrekonstruovaná. Má plastová okna, obrovskou kuchyň s tálovými kamny, které bez problémů chatu vytopí a můžete si na nich i uvařit. Na kuchyň je napojený obývací prostor s jídelním stolem dále chodba v současné době využívaná jako dílna a sklep pro uložení věcí. Z kuchyně vedou schody do ložnice. Nad ložnicí je prostor se sníženým stropem vhodný pro spaní. Koupelna s vanou a toaleta jsou přístupné z venku z horní části.

Technické záležitosti: chata je napojená na vodovod a elektřinu, na pozemku je jímka, teplá voda řešená elektrickým bojlerem, vytápění tálovými kamny, chata stojí na vlastním pozemku, parkovací stání na pozemku, celý pozemek je oplocený, chata je dostupná přímo z obecní asfaltové silnice. Dobrá dopravní dostupnost do okresního města Kladna.

Financování úvěrem pouze se zástavou jiné nemovitosti. Chata nemá číslo popisné ani evidenční číslo.

Těším se na viděnou na prohlídce této krásné chaty.

 

snimek_obrazovky_2023-06-29_v_10-57-50

Videoprohlídka

Cena nemovitosti

2.400.000,- Kč

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF