Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+kk, 85m2, Na Růžovém poli, Kladno

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout ke koupi velmi zajímavý byt o dispozici 3+kk s lodžií. Panelový dům se nachází v ulici Na růžovém poli, Kladno - Kročehlavy. Byt leží ve čtvrtém podlaží z celkových devíti podlaží a jeho celková užitná plocha je 84,5m2. Prostorný byt Vás zaujme svojí chytrou dispozicí a dostatkem prostoru. Prošel kompletní rekonstrukcí před dvěma lety. Obývací pokoj s kuchyňským koutem je napojený na lodžii s výhledem na jižní světovou stranu. Ostatní pokoje jsou naopak orientovány na severní světovou stranu kde je park a zaručují tak lepší podmínky pro klidný spánek. Vytápění bytu a ohřev teplé vody je dálkové.

Dům je po rekonstrukci, zateplená fasáda, střecha, nový výtah. Plánuje se výměna vstupních portálů.

V blízkosti domu najdete vše potřebné – lékárna, obchody, drogerie, pošta, praktický lékař, veterinární klinika, školy, školky a fitness centrum. Lokalita nabízí procházky přírodou například v nedalekém lese Bažantnice, kde je i letní koupaliště. Zastávka autobusu je nedaleko domu.

Financování úvěrem je možné, jeho rychlé vyřízení je samozřejmostí. Doporučuji využít virtuální prohlídku bytu, která je součástí inzerce. Těším se na viděnou na prohlídce.

 

snimek_obrazovky_2022-12-06_v_8-57-34

Videoprohlídka

3D scan

Dispoziční plánek nemovitosti

planek_bytu_Na_ruzovem_poli

Průkaz energetické náročnosti budovy

penb_energeticky_stitek

Cena nemovitosti

4.490.000,- Kč

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF