Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej mezonetového bytu 3+kk, 82m2, Kounov

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout ke koupi mezonetový byt v osobním vlastnictví s dispozicí 3+kk o výměře 82m2. Byt se nachází ve 3. podlaží historického domu v obci Kounov. Dům prošel před pěti lety kompletní rekonstrukcí a vzniklo zde 11 nových bytových jednotek. Kvalitní materiály a moderní technologie dělají z tohoto domu perfektní místo pro život. Velkým benefitem je společná garáž na uložení věcí, parkovací místa, ale hlavně, společná zahrada s posezením, kde můžete trávit čas s rodinou třeba grilováním.

Technické záležitosti: byt je vytápěný centrálně tepelným čerpadlem země – voda, které se zároveň stará i o ohřev teplé užitkové vody. Nízké náklady na vytápění. Nadstandardní energetická třída domu B.

Byt si můžete prohlédnout on-line v rámci virtuální prohlídky ale rád se s Vámi uvidím na osobní prohlídce tohoto bytu.

Obec Kounov leží na pomezí středních a severozápadních Čech, zhruba padesát kilometrů západně od Prahy, v úrodném chmelařském kraji na okraji vrchoviny Džbán vyhlášené pro svůj výjimečný a zachovalý krajinný ráz Přírodním parkem Džbán. Zásadním mezníkem v historii Kounova se stal rok 1934, kdy mladý místní učitel Antonín Patejdl objevil na vrchu Rovina severně od Kounova čtrnáct kamenných řad neznámého původu, považovaných dnes za nejvýznamnější megalitickou památku ve střední Evropě.

V obci je dobrá občanská vybavenost – lékař, nákupní možnosti, hostinec, dopravní obslužnost autobusové a vlakové spojení.

Dopravní dostupnost: za 9 minut jste na silnici č. 6 hlavní tah mezi Prahou a Karlovými Vary. Za 18 minut v Rakovníku nebo za 35 minut na Letišti Václava Havla nebo Zličíně.

Financování úvěrem je možné, s jeho vyřízením Vám rád pomohu. Těším se na viděnou na prohlídce tohoto bytu.

snimek_obrazovky_2023-02-08_v_9-45-20

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Dispoziční plánek nemovitosti

pudorys

Průkaz energetické náročnosti budovy

penb_kounov_9

Cena nemovitosti

2.990.000,-

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF