Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 85 m², Václava Rabase, Kladno

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout ke koupi byt v osobním vlastnictví s dispozicí 3+1 s lodžií o velikosti 85m2. Byt se nachází ve 4. patře panelového domu v ulici Václava Rabase, Kladno - centrum. Byt je v původním stavu. Z obývacího pokoje a kuchyně je výhled na jižní světovou stranu. Velkým benefitem je zasklená lodžie, která velmi dobře odhluční přilehlou ulici a zajistí tak dostatek klidu k odpočinku. Ložnice a pokoj jsou na severní stranu s výhledem do přilehlého parku. Panelový dům je nově zateplený, opravená střecha, plastová okna, zasklené lodžie, nový výtah, nový vstupní portál. V současné době se pracuje na úpravě společných prostor (výmalba, pokládka nového lina na schodištích a výměna dlažby v přízemí domu.

Umístění bytu v centru Kladna zajištuje perfektní dostupnost veškerých služeb, na které si jen vzpomenete. Byt je několik metrů od hlavního autobusového nádraží, nákupní možnosti ihned u domu, lékař, školky, školy, vše po ruce.

Protože je to s parkováním vozu v této lokalitě někdy náročné, můžete využít možnost vyhrazeného parkování za poplatek v OC Central. Přístup je přes lávku, která je hned za domem. Už nebudete v zimě škrábat skla před odjezdem a nastoupíte do vyhřátého vozu.

Financování úvěrem je možné, s jeho vyřízením Vám rád pomohu. Těším se na viděnou na prohlídce.

 

snimek_obrazovky_2023-03-21_v_16-52-52

Videoprohlídka

Fotogalerie

Dispoziční plánek nemovitosti

planek_bytu_vaclava_rabase

Průkaz energetické náročnosti budovy

scan_0001 scan_0002

Cena nemovitosti

4.900.000,- Kč

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF