Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1, 77m2, Kladno - Hřebečská ulice

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout byt v osobním vlastnictví s dispozicí 3+1 o výměře 77m2. Byt se nachází ve 3. patře panelového domu v ulici Hřebečská, Kladno - Kročehlavy a nabízí výhled do přilehlého parku.

Byt prošel částečnou renovací, zejména podlah, obložení jádra v koupelně a na toaletě. Celkově je byt ve velmi dobrém stavu a působí útulně. Dům prošel celkovou rekonstrukcí od střechy, obvodového pláště a stoupacího vedení v roce 2016 až po nový výtah a úpravu společných prostor v roce 2019.

V této lokalitě jistě oceníte možnost přenechání garážového stání za měsíční poplatek. V místě je kompletní občanská vybavenost, školy, školky, lékař, nákupní možnosti – OAZA, Shopping JIH, Penny, Billa, v budoucnu pravděpodobně GLOBUS.

Umístění bytu na okraji města Kladna je velkým benefitem s ohledem na dostupnost do Prahy (zastávka autobusu asi 100m daleko) ale i s ohledem na relaxaci (koupaliště Bažantnice, parky, lesy, cyklostezky v těsné blízkosti domu). Financování úvěrem je možné, s jeho vyřízením Vám rád pomohu. Předpokládaný termín předání nemovitosti je v srpnu 2020. Těším se na viděnou na prohlídce.

Videoprohlídka

Plánek bytu

projekt_hrebecska

Průkaz energetické náročnosti budovy

"C"

Cena nemovitosti

2.890.000,-

Kontakt

Ing. Adolf Cír 
realitní specialista 
 
Dlouhá 33, 272 01 Kladno 
Areál bývalého pivovaru, vchod "A" 
 
Telefon: +420 601 378 649 
Email: info@adolfcir.cz
Web: www.adolfcir.cz

navrh_bez_nazvu1

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF