Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 3+1 68 m² s balkonem, Velvary

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout ke koupi prostorný byt 3+1 s balkonem o velikosti 68m². Nachází se ve 3. podlaží cihlového domu ve městě Velvary, ulice Malovarská. Tento byt je v původním stavu, což jej činí ideálním pro rekonstrukci dle Vašich představ.
Byt se nachází v klidné lokalitě s dobrou občanskou vybaveností. V blízkosti se nachází veškeré potřebné služby, jako jsou škola, školka, lékař, obchody a restaurace. Rychlý nájezd na obchvat zajišťuje snadnou dostupnost do okolních měst. Slaný (15 minut), Praha – Zličín (30 minut).
Tento prostorný byt nabízí ideální příležitost pro ty, kteří hledají prostor pro své bydlení a zároveň možnost vlastní úpravy a modernizace. Díky balkonu si můžete užívat příjemného posezení venku a relaxovat po náročném dni.
Díky vlastnímu plynovému kotli se nemusíte spoléhat na termíny zahájení topné sezóny a můžete si tak zatopit kdykoliv potřebujete.
Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte mě pro více informací a domluvení prohlídky. Tento byt je skutečně jedinečný a může se stát Vaším novým domovem v klidné lokalitě města Velvary.
Financování úvěrem je možné, s jeho rychlým vyřízením za nejlepších dostupných podmínek Vám mohu pomoci. Těším se na viděnou na prohlídce tohoto bytu.

 

snimek_obrazovky_2024-05-07_v_11-47-13

Videoprohlídka

Dispoziční plánek bytu

planek_velvary

Energetický štítek nemovitosti

velvary_malovarska_543_penb_vyhl264

Cena nemovitosti

REZERVOVÁNO

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF