Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+kk 48m² s terasou 31m² s garážovým stáním

Popis nemovitosti

Hledáte vyšší standard bydlení s terasou a s garážovým stáním v blízkosti centra Prahy?

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout ke koupi bytovou jednotku o dispozici 2+kk s prostornou terasou a garážovým stáním. Bytová jednotka je součástí projektu Rezidence Primátorská s kolaudací v roce 2019. Výměra samotného bytu je 48m² a je orientovaná na západní světovou stranu. Velká francouzská eurookna zajišťují výbornou světlost bytu a jsou vybavena předokenními roletami s elektrickým pohonem. Vysoký standard zpracování je samozřejmostí. Plovoucí dřevěné podlahy, rekuperace, bezpečností dveře, garážová stání ve dvou podzemních podlažích…
Obrovským benefitem je terasa o velikosti 31m² se vstupem z obývacího pokoje. Orientace na jižní stranu dovoluje příjemnou relaxaci na slunci po většinu dne.

K domu samotnému - novostavba nabízí funkčnost v kombinaci s estetikou, šestipodlažní nový dům zahrnuje celkem 48 bytů. Drží energetický štítek třídy B, takže se jedná o maximálně úspornou budovu. Stropy a stěny tvoří železobetonová monolitická konstrukce. Střecha je plochá, krytinu tvoří plastová fólie. Fasádní omítky jsou silikátové, vnitřní omítky sádrové.

A lokalita? Ta se pyšní dobrým dopravním spojením, protože jenom 4 minuty pěší chůze odsud se nalézá tramvajová zastávka, ze které odjíždějí linky číslo 3, 5, 6, 10, 14, 15, 17, 24, 26. Na Václavské náměstí do centra města dojedete tramvají číslo 3 za celkem 23 minut. V okolí najdete i řadu příležitostí ke kulturnímu vyžití, například jenom 10 minut chůze od domu se nalézá Divadlo Pod Palmovkou s velmi dobrým repertoárem. V docházkové vzdálenosti 6 minut stojí Libeňský zámeček, jehož okolí je velmi příjemné k procházkám. Konají se zde i různé kulturní akce a sídlí zde městský úřad Prahy 8. Nákupní možnosti vám poskytne například supermarket Albert v ulici U Libeňského pivovaru v docházkové vzdálenosti 11 minut. Časově stejně náročnou cestu budete muset absolvovat i do prodejny Billa v ulici Na hrázi, můžete sem ale i dojet tramvají číslo 3, 10, nebo 24, což potrvá jenom 6 minut. Přírodu v podobě parku Pod Korábem máte hned za domem, tedy pouhých několik kroků od něj. Budete-li si chtít zasportovat, tělocvična Sokola Libeň je jenom 5 minut chůze. V docházkové vzdálenosti 9 minut na náměstí Doktora Václava Holého sídlí Fitness Svět pod Palmovkou. Zajedete-li si 6 minut autem do Čimické ulice, můžete si zde užít vodní radovánky v Aquacentru Šutka. Sedm minut chůze na Zenklově ulici narazíte na Základní školu Bohumila Hrabala, o minutu méně vám potrvá cesta k nedaleké mateřské škole Na Korábě sídlící ve stejnojmenné ulici. 4 minuty autem nebo 21 minut tramvají číslo 10 se v Davídkově ulici nalézá Městská poliklinika, v níž můžete využít služeb praktických lékařů.

Financování úvěrem je možné, s jeho vyřízením Vám rád pomohu. Těším se na viděnou na prohlídce tohoto bytu.

snimek_obrazovky_2023-05-19_v_10-16-16

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Dispoziční plánek bytu

snimek_obrazovky_2022-10-21_v_19-56-40

Energetická náročnost budovy "PENB"

penb1 penb2

Cena nemovitosti

8.888.888,- Kč

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF