Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1, 57m2, Praha Záběhlice

Popis nemovitosti

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout ke koupi velmi zajímavý byt o dispozici 2+1 s lodžií. Panelový dům se nachází v Kapraďové ulici – Praha Záběhlice. Byt leží v pátém patře z celkových šesti pater a jeho celková užitná plocha je 57m2. Prostorný byt Vás zaujme svojí chytrou dispozicí a dostatkem úložných prostor. Prošel kompletní rekonstrukcí. Zajímavostí je lodžie zasklená plastovými okny, díky kterým ji můžete pohodlně využívat i v zimě. Výhled z lodžie je na jižní světovou stranu do parku s dětským a basketbalovým hřištěm. Ložnice je naopak orientována na severní stranu a zaručuje tak lepší podmínky pro klidný spánek. Vytápění bytu a ohřev teplé vody je dálkové.

V blízkosti domu najdete vše potřebné – lékárna, obchody, drogerie, pošta, praktický lékař, veterinární klinika, školy, školky a několik fitness center. Lokalita nabízí procházky přírodou například v nedalekém Přírodním parku Meandry Botiče nebo Přírodním parku Hostivař – Záběhlice, kde je Hostivařská Přehrada. Zastávka autobusu je přímo u domu.

Financování úvěrem je možné, jeho rychlé vyřízení je samozřejmostí. Doporučuji využít virtuální prohlídku bytu přiloženou k tomuto inzerátu. Těším se na viděnou na prohlídce.

 

snimek_obrazovky_2022-04-11_v_19-01-50

Videoprohlídka

3D scan

Dispoziční plánek nemovitosti

3d-pudorys

Průkaz energetické náročnosti budovy

penb

Cena nemovitosti

Prodáno

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF