Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dům Makotřasy 6+1

dům 216 m², pozemek 1 642 m², Makotřasy

Popis nemovitosti

Hledáte rodinný dům s perfektní dostupností do Prahy? Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout samostatně stojící dvougenerační rodinný dům ve Středočeské obci Makotřasy, která leží 9 km východně od Kladna. Výhodné umístění domu zaručuje dostatek klidu a zároveň rychlé napojení na dálnici D7 Praha – Chomutov. Z domu dojedete na metro Veleslavín za pouhých 11min. Velmi dobré a rychlé autobusové spojení do Prahy i Kladna. Dům je v současné době dispozičně řešený jako 6+1 s možností obnovení kuchyně v podkroví a rozdělení domu na vícegenerační bydlení. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj propojený jídelnou s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a komora. V mezipatře jsou 2 ložnice, z jedné ložnice je přístupná koupelna en suite a šatna. V podkroví jsou 3 pokoje, koupelna s rohovou vanou, samostatné WC a komora. Přízemí, mezipatro a podkroví jsou propojené centrálním schodištěm s uzamykatelnými dveřmi. Z obývacího pokoje se francouzským oknem dostanete na terasu a rozlehlou zahradu.

Zahrada kompletně osázena, vzrostlé stromy okrasné i ovocné, keře a květiny, bez nutnosti dalších úprav.

Součástí domu je také garáž na jeden vůz.

Technické parametry:

Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě: elektřina, plyn, obecní vodovod, kanalizace. Na pozemku je vlastní studna, která v současné době není využívána a také se zde nachází bývalý septik, který je připravován na sběr dešťové vody. Kolem domu je dostatek míst na parkování včetně jednoho krytého v zahradě.

Vytápění domu je zajištěno plynovým kondenzačním kotlem, který zároveň zabezpečuje teplou vodu. V obývacím pokoji je možné využít krbová kamna a klimatizační jednotku pro požadovaný tepelný komfort.

Umístění domu v přední části pozemku umožňuje dostatek soukromí a klidu v zahradě za domem. I přes relativně blízké umístění domu u letiště Václava Havla se nemusíte obávat hluku od letadel, letový koridor mimo obec.

Více užitečných informací a stavební plány domu na adrese dumvmakotrasech.cz.

Financování úvěrem je možné, s jeho vyřízením Vám rád pomohu. Těším se na viděnou na prohlídce.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Plány domu

podkrovi_makotrasy prizemi_makotrasy

Průkaz energetické náročnosti budovy

penb_makotrasy

Cena nemovitosti

PRODÁNO

Kontakt

Ing. Adolf Cír 
realitní specialista 
 
Dlouhá 33, 272 01 Kladno 
Areál bývalého pivovaru, vchod "A" 
 
Telefon: +420 601 378 649 
Email: info@adolfcir.cz
Web: www.adolfcir.cz

navrh_bez_nazvu1

Ing. Adolf Cír


Ing. Adolf Cír

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF