"Chtěla bych tímto prostřednictvím poděkovat p.Círovi za vynikající spolupráci. Za jeho spolehlivost, důslednost a slušné jednání v jeho oboru. Pokud by měl zájem o jeho služby klient předem jeho os. přístup doporučuji."

Miroslava Kunová

-----

"Spolupráce s Vámi je jak balzám na duši. Ač jste nemusel, tak jste mi moc pomohl. A já byla o to klidnější.  A tím spíš, že to bylo tak narychlo. A i spousta věcí okolo, co jste jako realitní makléř ani nemusel. Takže budu všem vřele doporučovat Vaše služby."

Veronika Kameníčková

-----

"Výborný všestranný servis. Byt na Kladně nám pan Cír prodal téměř okamžitě, získal celou řadu zájemců. Péče o klienta ale nekončí samotným prodejem. Pomůže i se vším papírováním, které následuje. Vřele doporučuji!"

Libuše Vičíková

-----

"Spolupráci se spol. ACEO servis s.r.o. reep. s panem Círem mohu vřele doporučit. Služby jsem využil v rámci koupě nové nemovitosti. Pan Cír získal mou veškerou důvěru. Jednání bylo na profesionální úrovni. Veškeré mé dotazy byly zodpovězeny. Jako velké plus shledávám osobní přístup, snaha vše vysvětlit a zákaznický sevis i po ukončení zakázky. Ještě jednou děkuji a držím palce."

Tomáš Kletečka

-----

"Příjemná spolupráce již od samého začátku. Makléři nám představili i nemovitosti nad rámec našich požadavků, profesionálně vedené konzultace s majiteli, zodpověděli veškeré naše nejasnosti a dotazy. Proto jsme se rozhodli využít služeb této realitní kanceláře ke koupi naší nemovitosti. Drobné komplikace, které vznikly po koupi nemovitosti, s námi kancelář úspěšně vyřešila. Za nás můžeme určitě doporučit."

Klára Majnušová

-----
 
"Se službami pana Círa jsem byla spokojená, jednání korektní, přijemné."
 
J.Coolmanová

-----

"Mohu tuto společnost vřele doporučit. Při koupi bytu nebo nemovitosti, vám zajistí a vyřídí všechny náležitosti při převodu vlastnických práv, jak na družstvu, nebo katastrálním úřadu, sjednání hypotéky, a všechny  ostatní  potřebné náležitosti. Spolupráce se všemi pracovníky byla vždy vřelá a perfektní. Já jsem od této společnosti před třemi lety kupoval byt a vše bylo, jak jsem uvedl."

Bc. Zrcek Miroslav

-----

"Od společnosti ACEO servis s.r.o. jsme kupovali naši vysněnou chatu. Spolupráce se zástupcem společnosti, panem Círem, byla od začátku naprosto profesionální a bez jakýchkoliv komplikací. Pomohl s veškerým servisem, byl vždy na telefonu, s ochotou odpovídal na všechny naše otázky a se vším poradil. Celkově hodnotím kooperaci na jedničku a vřele ji doporučuji všem mým přátelům a známým."

Magdalena Nováková